«Пригоди олівців у країні літерок»: у Центральній міській бібліотеці для дітей педагогиня Тетяна Верба презентувала авторський посібник із навчання читанню

«Пригоди олівців у країні літерок»: у Центральній міській бібліотеці для дітей педагогиня Тетяна Верба презентувала авторський посібник із навчання читанню

14 червня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка в рамках засідання клубу «Супер7Я» відбулася презентація посібника з навчання читанню Тетяни Верби «Пригоди олівців у країні літерок».

Його створено за власною методикою авторки для дітей від 5 років. Сама пані Тетяна за фахом фізик-математик, але впродовж 20 років присвячує свою діяльність навчанню дошкільнят легкому читанню. Під час зустрічі авторка поділилася з відвідувачами історією створення книги, надала корисні поради батькам, як цікаво та весело навчити дитину читати.

Посібник націлений на розвиток фонетичного слуху дитини, пам’яті та уваги. Після опанування основ діти зможуть читати та вчити вірші, писати, складати оповідання та малювати. Книга сприяє розвитку творчого потенціалу дошкільнят через поєднання роботи одразу двох півкуль мозку (лівої – читання, та правої – малювання). Акцент робиться на читанні цілими словами, тому в посібнику їх розділяють не через тире, а за новим методом – за допомогою пробілу. А пропущену букву слід вписати у слово, щоб його прочитати. Окремо треба відзначити неповторні, унікальні малюнки, створені авторкою спеціально під кожну букву. Вони слугують візуальною допомогою пошуку звуку на «слух». Це допомагає малятам розвинути фонетичний слух, візуалізацію, розширити словарний запас, засвоїти навички зміни слова. У посібнику 72 сторінки, щільний папір та ламінована обкладинка.

Для того, аби наведена у посібнику інформація стала більш зрозумілою, під час зустрічі пані Тетяна запропонувала до уваги присутніх дорослих фрагменти занять із вивчення певної букви. А вже з наступного тижня всі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати уроки з Тетяною Вербою та познайомитися ближче з її унікальною методикою на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера и В. Хоменка (проспект Центральний, 173).

Про час зустрічі буде повідомлено додатково на фейсбук-сторінці закладу

До зустрічі!