Музика волі і віри: завершальні акорди культурно-мистецької акції у Каштановому сквері

Музика волі і віри: завершальні акорди культурно-мистецької акції  у Каштановому сквері

28 червня на вулиці Соборній, у Каштановому сквері, відбувся завершальний захід святкової культурно-мистецької акції, присвяченої 25-й річниці Конституції України. Організатори події ‒ управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА та управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР ‒ запросили миколаївців і гостей міста на святкову програму за участю 3-х духових оркестрів: оркестру в/ч 3039 Національної гвардії України. Начальник оркестру – військовий диригент майор Віктор Глухарєв; зведеного оркестру у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Начальник оркестру ‒ військовий диригент майор Руслан Біліченко та оркестру 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗСУ. Начальник оркестру ‒ військовий диригент майор Віталій Мацюк.

Учасники свята продемонстрували цікавий і колоритний репертуар. У серці міста лунали твори різних стилів і напрямків, розраховані на будь-які смаки та уподобання, а супровід вокальними номерами додавав концерту ліризму й нового художнього шарму.

Цього літнього вечора гучні та бадьорі звуки духових оркестрів вселяли в слухачів почуття впевненості, життєвої енергії та естетичної насолоди. Одне з головних свят української державності об’єднало миколаївців у бажанні, щоб усе в нашому житті було добре! Тож, нехай життєстверджуючі сподівання містян обов’язково здійсняться!