Миколаївський зоопарк у 2022 році: вийшов з друку річний звіт закладу за один із найскладніших періодів роботи

Миколаївський зоопарк у 2022 році: вийшов з друку річний звіт закладу за один із найскладніших періодів роботи

Вийшов з друку річний звіт про роботу Миколаївського зоопарку у 2022 році. Про це зазначив на своїй сторінці у фейсбуці директор закладу, заслужений працівник культури України Володимир Топчий.

У повідомленні зазначається, що у звіті відображена робота колективу у дуже складний воєнний час, під час обстрілів, повітряних тривог та великих надій на Перемогу.

«Головне, що нам вдалося за минулий рік зберегти колектив та колекцію тварин зоопарку. Практично ніхто з фахівців не покинули зоопарк, а були поруч зі своїми тваринами. Без допомоги волонтерів міста, наших зарубіжних колег та миколаївців, це було би зробити неможливо. Ми вдячні всім хто допомагав нам рятувати наш зоопарк», ‒ зазначив пан Володимир.

Зі звітом можна ознайомитись у бібліотеках міста. Його електронна версія буде також викладена на сайті Миколаївського зоопарку.

Трохи раніше Володимир Топчий подарував Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького три примірники нового видання «Зоопарки України під час війни». У збірнику інформаційно-довідкових статей надана коротка історія життя українських зоопарків під час війни – бомбардування, знищення заповідних територій, загибель тварин й неймовірні розповіді про любов й порятунок підопічних.

Разом – до Перемоги!