11 травня жителі Миколаєва та гості міста-героя завітали до Каштанового скверу на святкову програму «Ми європейці. Ми вистоїмо!» за участю творчого підрозділу Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
Захід, присвячений Дню Європи, відбувся за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.
Цього суботнього вечора у творчому серці нашого міста пролунали відомі світові хіти та музичні композиції у виконанні музикантів оркестру (диригент Сергій Ніженкевич), а також солістів ансамблю «Південний патруль» під керівництвом Олександра Малюка.
Глядачі бурхливими оплесками супроводжували концертні номери від улюбленців багатьох миколаївських меломанів. Знайомі пісенні рядки з легкістю підхоплювались, додаючи творчій атмосфері заходу душевності та єднання, що залишились як післясмак свята.
Україна є частиною Європи, великої, міцної родини, яка об’єднує прогресивні, демократичні держави. Ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію й найголовніше – наше спільне мирне майбутнє!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-27-45-413-450x256.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-30-33-499-450x291.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-30-34-251-450x226.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-46-54-554-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-46-54-811-450x264.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-11_18-46-55-285-450x294.jpg)