«ЄВРОмандри»: миколаївці проявили свою кмітливість та ерудицію в пізнавальній квест-лотереї

«ЄВРОмандри»: миколаївці проявили свою кмітливість та ерудицію в пізнавальній квест-лотереї

11 травня в Дитячому містечку «Казка» дорослі й дітлахи взяли участь у захопливій квест-лотереї «ЄВРОмандри». Пізнавальна ігрова програма була присвячена Дню Європи й покликана популяризувати культурні традиції європейських країн.

Участь у квесті взяло більше 50 осіб, які були поділені на 15 команд. До їх складу увійшли миколаївські родини,  працівники медичних й освітянських установ, вихованці закладів культури, учні різновікових категорій.

За умовами гри, команди протягом двох годин, керуючись путівником, пройшли за означеним маршрутом територією містечка «Казка», виконуючи на десяти тематичних локаціях завдання модераторів.

Кожна станція, яскраво оформлена працівниками міських клубних закладів як оазис певних країн Євросоюзу, занурила учасників у дивовижний, загадковий та дуже цікавий світ культури, літератури, історії й традицій різних народів. Перебуваючи на об’єкті, після успішного виконання завдання, команди отримували від модераторів кольоровий стікер та вирушали до наступної зашифрованої локації. З гарним настроєм, потужним відчуттям командної гри та путівником з 10-ма стікерами всі учасники благополучно дісталися фінішу.

Усі команди отримали Дипломи від організаторів, а також право взяти участь у розіграші пам’ятних призів безпрограшної лотереї, що відбулась під час концертної програми «Європейський експрес» за участю творчих колективів міських клубних закладів культури.

А ще учасники квесту визначили 3 найцікавіші локації. Більшістю голосів були підтримані:

І місце – «Греція» від філії ММПКіМ «Промінь»;

ІІ місце – «Франція», представлена  Великокорениським БК;

ІІІ місце – «Зелена арка», підготовлена ММПКтаУП і «Корабель» від Центральної міської дитячої бібліотеки ім. Шури Кобера і Віті Хоменка.

Спецприз за професійність отримала локація «Пожежна машина», оформлена ММПК «Молодіжний».

Святкова програма, присвячена Дню Європи, завершилася! Неймовірні відчуття єднання та позитивного настрою вкотре згуртували миколаївців у культурному просторі! Дякуємо всім за ваш оптимізм і силу духу! Все буде Україна!