Карантин не стане на заваді: вихованці Великокорениського БК продовжують заняття у дистанційному форматі

Карантин не стане на заваді: вихованці Великокорениського БК продовжують заняття у дистанційному форматі
Незважаючи на карантин, керівники гуртків Великокорениського будинку культури ведуть активну роботу з дітьми, викладаючи на сторінці у Фейсбуці результати своїх занять.
Молодий танцювальний колектив «Starlight» у дистанційному форматі почали вивчати нові техніки, щоб після карантину здивувати всіх своїми новими вміннями.
Також активно займаються і вокальні колективи «Мальви» та «Едельвейс». Практика показала, що навіть попри всі труднощі, дистанційні заняття можуть принести свої плоди. Так стало відомо імена переможців дистанційного відбіркового туру 1-го етапу обласного фестивалю дитячої творчості «Art –mix– 2020», серед яких учасниця вокального колективу «Мальви» Анастасія Тимошенко та учасниця вокального колективу «Едельвейс» Лелюк Катерина.
Завдяки онлайн конкурсам, діти навіть на карантині відчувають велику відповідальність і бажання наполегливо працювати. Хореографічний колектив «Максимум» не виключення. Вони активно готуються до дистанційного обласного конкурсу хореографічних колективів.
Керівник гуртка образотворчого мистецтва «Нарцис» Світлана Євгенівна Рудь зацікавлює всіх охочих новими техніками малювання. На цьому тижні вона опановує зі своїми учнями техніку малюнку ниткою. Її майстер-клас можна подивитись на сторінці Великокорениського будинку культури на Фейсбуці.
Не сумує і театральний колектив «ДА». Вони з радістю займаються і майже щодня діляться відео та фотографіями роботи в своєму акаунті в Інстаграмі @_teatrr_da_. На сторінці будинку культури на Фейсбуці можна також подивитись окремі їхні роботи. На цьому тижні юні артисти зробили акцент на сценічну мову – вони з радістю практикуються у скоромовках і запрошують всіх бажаючих робити з нами артикуляційні вправи.
Тож, робота активно продовжується і, завдяки діяльності та особливому підходу керівників колективів до справи, вихованці Великокорениського БК не сумують, розвиваються і наполегливо працюють у будь-яких умовах.