«На крилах нескореної весни»: аматорські колективи Малокорениського БК звітували перед жителями мікрорайону

«На крилах нескореної весни»: аматорські колективи Малокорениського БК звітували перед жителями мікрорайону

26 квітня в Малокорениському БК відбулась концертна програма «На крилах нескореної весни». Протягом звітного заходу творчі колективи закладу запропонували глядачам кращі вокальні, хореографічні номери та інтерактиви. У програмі також звучали вірші поетеси Лілії Наточій.

Малокорениський будинок культури – це улюблене місце відпочинку жителів мікрорайону. Під час повномасштабного вторгнення заклад перетворився на повноцінний гуманітарний центр, де миколаївці мали можливість отримати необхідну допомогу. Війна не зупинила активність працівників закладу. З перших днів наші колеги долучилися до суспільно корисних робіт, що виконувалися для задоволення потреб правоохоронних органів, сил цивільного захисту, забезпечення життєдіяльності населення (збір речей, продуктових наборів, плетіння маскувальних сіток, приготування гарячих страв добровольцям ТрО, військовим, пошук житла для ВПО).

Співробітниками закладу була організована участь жителів мкрн. Мала Корениха у Всеукраїнській благодійній акції «Солдат – захисник Батьківщини», до волонтерської акції Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє», покликаної підтримувати дітей, постраждалих внаслідок військової агресії РФ.

У період з 2022 року й понині творчими колективами Малокорениського БК на чолі з директоркою закладу Інною Поповою та художньою керівницею Тетяною Долженко проведено низку благодійних концертів та акцій, спрямованих на підтримку воїнів ЗСУ.

І цього разу в концертній залі панувала тепла атмосфера особливого єднання й віри в те, що миколаївці – непереможні.

Дякуємо, шановні колеги, за ваш професіоналізм, відданість улюбленій справі, величезний оптимізм й силу волі!

Ми разом! Все буде Україна!