«Свято землю обіймає»: у фоє бібліотеки імені Марка Кропивницького відкрилась виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, присвячена Великодню

«Свято землю обіймає»: у фоє бібліотеки імені Марка Кропивницького відкрилась виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, присвячена Великодню

24 квітня миколаївці завітали до Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького на відкриття виставки «Свято землю обіймає», експозицію якої прикрасили роботи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, присвячені кращим традиціям зустрічі світлого Великодня на Півдні України.

До уваги поціновувачів рукотворної краси свої вироби представили 11 майстрів ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса», а також митці міста Миколаєва та області: заслужена майстриня народної творчості України Тетяна Ульянкіна, Михайло Карабутов, Алла Бондарєва (м. Баштанка), Ольга Тарасова, Світлана Бойкова-Калюжна, Любов Паранюк (Куцурубська громада), Олександр Рассолов, Наталія Ракітіна (м. Баштанка), Леся Сайковська, Віктор Хізниченко (Братська громада), Ганна Петрик.

Майстри презентували свої кращі роботи з сучасних і традиційних видів мистецтва: писанкарства, вишивки, різьблення по дереву та яєчній шкаралупі, живопису тощо.

Завдяки дивовижній грі кольорів, глибині образної канви, різноманітності стилів, технік, видів мистецтва гості заходу поринули у неосяжний і загадковий світ традицій зустрічі величного свята на наших південних теренах. Експозиція відображає найголовніші миті підготовки й очікування його, а також демонструє символічність українських традицій. Писанкові орнаменти, барвисті рушники, святкові мальовки, різьблені візерунки, пасхальні натюрморти та ляльки – це про нашу ідентичність та про кожного з нас, де б ми не були.

Насолодитися красою виробів можна до 17 травня 2024 року за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Нехай наближення світлого Великодня принесе мир і спокій на нашу землю! З прийдешнім святом!

Світлина зображення ˗ Світлана Бойкова-Калюжна «Соборний Великдень».