«Великодній ярмарок на проспекті»: під час благодійної акції у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка зібрали більше 6000 для ЗСУ

«Великодній ярмарок на проспекті»: під час благодійної акції у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка зібрали більше 6000 для ЗСУ

23 квітня на відкритому майданчику перед Центральною міською бібліотекою ім. Ш.Кобера і В.Хоменка відбувся благодійний «Великодній ярмарок на проспекті».

Ініціаторкою акції, що пройшла напередодні улюбленого багатьма свята Великодня, стала Анна Кардівар, талановита мисткиня, керівниця студії образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Берегиня» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, що вже багато років є надійним партнером бібліотеки.

Юні студійці разом із іншими читачами, батьками та бібліотекарями підготували різноманітні смаколики, яскраві малюнки, великодні сувеніри. Усі охочі також активно долучилися до майстер-класу, де можна було власноруч виготовити незвичні поробки. Ну і, звісно, не обійшлося без улюблених книжок. Фахівці бібліотеки підготували читачам добірку цікавинок «Великодній вернісаж».

Справжнім сюрпризом для гостей і учасників заходу були виступи вихованців «Народного художнього колективу» фольклорного гурту «Барвінок» Палацу творчості учнів м. Миколаєва (керівниця Ірина Квітка) та «Зразкового художнього колективу» хореографічний колектив «Зорянка» ОБХТ (керівниця Тетяна Даниленко).

Результатом благодійної акції стали 6 тис. 665 грн., зібрані спільними зусиллями. Кошти незабаром будуть передані на потреби ЗСУ: медроті 110-ї бригади ТрО.

У складний час повномасштабної війни дуже важливо підтримувати наших хоробрих захисників, які боронять Україну. Разом – до Перемоги!