До Дня святого Валентина: у бібліотеці імені Марка Кропивницького читачі власноруч виготовляли подарунки

До Дня святого Валентина: у бібліотеці імені Марка Кропивницького читачі власноруч виготовляли подарунки

В Україні триває війна, але бажання повноцінно жити, кохати, мріяти ‒ непереможне! Саме під таким гаслом протягом тижня у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького відбулася серія майстер-класів від майстринь Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», присвячена Дню святого Валентина.

7 лютого до бібліотеки завітали вихованці чотирьох миколаївських гімназій: 7, 26, 53 та 56. До хлопців та дівчат приєдналися однолітки з Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Гості з великою зацікавленістю взяли участь у майстер-класі у вигляді багатомодульного заняття.

Насамперед дітлахів та їхніх батьків запросили на огляд мінівиставки авторської етноляльки майстрині Світлани Бойкової-Калюжної, під час якої мисткиня поділилася історією виникнення традиційної ляльки-мотанки. Цікаву розповідь продовжила заслужена майстриня народної творчості України Валентина Димова, яка запросила учасників заходу до практичної частини майстер-класу. Хлопці і дівчата разом з батьками охоче взялися до справи з виготовлення ляльки-мотанки «Янгол-Охоронець». У затишній залі бібліотеки панували творча атмосфера, позитив, усмішки й живе спілкування. Діти залюбки власноруч створювали сувеніри, які даруватимуть до свята закоханих рідним і друзям. А за підсумком заняття кращі вироби поїдуть на передову в якості подарунків для бійців ЗСУ.

Другий модуль традиційно розпочав свою роботу в бібліотечному фоє з екскурсії виставкою майстрині Ольги Дробишевої. Далі діти разом з батьками були запрошені на майстер-клас із образотворчого мистецтва від майстрині Ганни Петрик. Основна увага під час зустрічі була приділена діткам із особливими потребами. Юні митці ознайомилися з традиціями святкування Дня закоханих, насолоджувались українською музикою, співали пісні, малювали серця та виготовляли янголів у техніці паперової пластики.

9 лютого у бібліотеці-філії №12 ЦМБ ім. М. Кропивницького м. Миколаєва відбувся ще один захоплюючий майстер-клас! Заняття зі створення святкових листівок, прикрашених петриківським розписом, провела талановита майстриня Леся Сайковська.

До творчого процесу натхненно долучилися дорослі та юні митці. Під час роботи на сніжно-білому тлі паперу, за допомогою фарб і пензля, розкривали свої пелюстки яскраві квіти, розсипалося зелене листя та красувались палкі червоні серця. Кожен учасник заходу створив свою неповторну мальовку.

Подарунки, зроблені власноруч, ‒ найбільше втілення найпотаємніших думок і бажань людини. А нині наші мрії об’єднані у єдиному прагненні найскорішого завершення війни! І нехай у свято закоханих теплом усіх добрих людей будуть зігріті серця наших воїнів-захисників! Разом ‒ до Перемоги!