«Місто крізь призму сучасного мистецтва»: дорогі серцю місця миколаївців у творчості Василя Нікітіна

«Місто крізь призму сучасного мистецтва»: дорогі серцю місця миколаївців у творчості Василя Нікітіна

Весняний Миколаїв, охоплений полум’ям війни… Ти, зазвичай насичений буянням зелені й ароматів, сьогодні не радієш весні. Спорожніли твої понівечені вулиці, а діти, розкидані по різних кінцях світу, лише мріють про повернення додому. Але ти гордо тримаєш свої позиції, тому не здолати ворогові наше місто-фортецю і спільну віру в Перемогу! Сьогодні миколаївці з особливою насолодою вдивляються в роботи місцевих майстрів, на полотнах яких застигли миті щасливого життя в місті.

Автором низки таких картин є молодий і талановитий художник Василь Нікітін. Його живописні сюжети наче запрошують у захоплюючу мандрівку мальовничими куточками Миколаєва. Якщо вам ще не довелося побувати у нашому місті, овіяному всіма вітрами й пахощами моря, ‒ знайомтеся! Любов до цих історичних будівель, сучасних споруд, стареньких вуличок, осяяних сонцем затишних куточків ‒ із самого дитинства у серці кожного миколаївця.

«Живописні полотна художника наповнені дивовижною сміливою грою кольорів. У своїх картинах Василь експериментує з техніками, стилями та композиціями. Він ніби намагається відобразити наше місто крізь призму сучасного мистецтва, аби це було більш зрозумілим і цікавим для молоді. Водночас, у його картинах зображені милі серцю місця, до болю знайомі людям більш поважного віку», ‒ так характеризує стиль художника керівниця ГО «Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса»», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

І, дійсно, у творчості Василя Нікітіна кожен миколаївець зможе знайти своє, особисте. Те, що сьогодні не дозволяє впасти у відчай і тримає вогонь духу в наших серцях. Адже всі ми віримо у спільну Перемогу та у щасливе майбутнє як рідного Миколаєва, так і усієї країни! Все буде ‒ Україна!

На світлинах – роботи Василя Нікітіна.