Яскраві особистості: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулась зустріч із заслуженою майстринею народної творчості України Тетяною Ульянкіною

22 квітня в Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка відбулася творча зустріч із Тетяною Ульянкіною, заслуженою майстринею народної творчості України, членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстринею КМА «Арт-спокуса».

В атмосфері душевного спілкування досвідчена мисткиня розповіла поціновувачам рукотворної краси про писанкарство, а ще поділилася деякими секретами авторських технік.

Тетяна Ульянкіна – відома в Миколаєві творча особистість. Унікальні писанки майстрині прикрашають експозиції музеїв України та приватні колекції за кордоном. Творчий доробок художниці багатий ще й яскравими живописними квітковими полотнами, графічними малюнками. Свої роботи мисткиня презентує на міжнародних та всеукраїнських мистецьких акціях і персональних виставках. Пані Тетяна має чимало відзнак за визнання творчості на всеукраїнському й обласному рівні.

Війна на рідній землі підштовхнула майстриню на створення серії писанок, що супроводжуються віршами. У авторських поезіях Тетяна Ульянкіна висловлює велику надію на світле майбутнє милої серцю України.

Учасники зустрічі, натхненні захопливим спілкуванням, розійшлись по домівках із багатьма приємними враженнями, що надовго залишаться у спогадах.