«Миколаїв ‒ місто славних традицій і талановитих людей»: як наші митці вчаться жити і творити, наближаючи Перемогу

«Миколаїв ‒ місто славних традицій і талановитих людей»: як наші митці вчаться жити і творити, наближаючи Перемогу

24 лютого 2022-го року… Ця кривава дата вже назавжди увійшла до літопису історії не лише милого серцю Миколаєва й України, а й усього людства. З першими ранковими бомбардуваннями наші серця опалило полум’я війни. І сьогодні, коли минув рівно місяць, що поділив життя на «до» і «після», ми потроху починаємо усвідомлювати, що з нами відбувається, і вчимося жити по-іншому…

«Миколаїв ‒ місто давніх традицій і талановитих творців. Джерело моральності людей, які тут живуть, ‒ давнє та глибоке. І навіть сьогодні, коли стомлені, але незламні, наші земляки гуртом стримують чорну лавину ненависті і руйнувань, прозора синь Південного Бугу та Інгулу гріє душу та надихає кожного з нас!» ‒ саме так розпочала свою розповідь про життя міської спільноти художників і майстрів голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса»», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова.

Пані Валентина зазначила, що сьогодні творіння талановитих земляків вселяють віру та надію: «Вдивіться уважно у прекрасні роботи миколаївських майстрів! Скільки в них любові, скільки захоплення нашою Україною! І нехай хтось із них через війну тимчасово опинився за кордоном… Хтось відважно захищає нас зі зброєю в руках! Із деякими обірвано зв’язок, але ми щиро віримо, що з ними усе буде гаразд! Кожен майстер або художник продовжує оспівувати красу нашої України у своїх витворах мистецтва, бо то є творча зброя митців! Вдивіться уважно у ці світлини і нехай увесь світ зрозуміє, за що кожен з нас бореться! Нам є, що втрачати! Хіба можна просто відмовитися від цієї Божої краси?! Нехай Господь береже Україну і наше рідне місто!».

Сьогодні кожен із нас вчиться виживати у нових, іноді нелюдських умовах. Щодня, крок за кроком, всі разом наближаємося ми до такої бажаної Перемоги! І впевнені, що це буде незабаром. А поки, шановні, на сторінках нашого сайту у подальших публікаціях знайомтеся із творчими портретами талановитих миколаївців. Нехай краса у котрий раз врятує світ! Нехай втілена на полотнах благодать швидше поверне нас у наше мирне життя!

Все буде ‒ Україна!

Зображення запису: Василь Нікітін “На причалі. Яхти”