І Англія, і Чехія, і Данія: вихованці Дитячої художньої школи блискуче презентують свою творчість

І Англія, і Чехія, і Данія: вихованці Дитячої художньої школи блискуче презентують свою творчість

У Дитячій художній школі міста Миколаїв життя вирує! І не просто вирує ‒ в ній презентується творчість юних творців на міжнародному рівні:

Вікторія Корякова, учениця Наталії Махової, здобула перемогу у «50th INTERNATIONAL CHILDREN’S EXHIBITION OF FINE ARTS LIDICE» ‒ одній з найстаріших і найбільших конкурсних виставок дитячої художньої творчості світу! Міжнародна дитяча мистецька виставка-конкурс «Лідіце» названа на честь чеського міста Лідіце, де вона щорічно проходить на території місцевого Меморіалу Другої світової війни, і присвячена пам’яті загиблих дітей. На 50-у, ювілейну, виставку ДХШ направила 14 робіт юних талановитих миколаївців іще перед війною. І приємна звістка прийшла лише зараз!

У квітні 2023 року колектив школи надіслав 20 полотен до міжнародної благодійної виставки «Моя нескорена Україна», що у травні 2023 року відкриється у Лондоні. Виставка проходить у рамках Міжнародної благодійної програми «Діти та мистецтво для України». Учні викладачів Наталії Іванової, Євгенії Кручініної, Наталії Здіховської та Наталії Махової, які нині перебувають у Миколаєві, розповіли світові про красу української землі, а також про культуру людей, які тут проживають. Для наймолодших учнів ДХШ ‒ Ілони Сафронової, Наталії Крилової, Варвари Коростильової, Анастасії Яницької та Злати Куруч ‒ участь у проєкті стала особливо значущою, адже дівчатка вперше писали на полотні акрилом.

А тут, вдома, у рідному Миколаєві, Єва Барикіна, Тетяна Татаренко, Ілля Спінул, Варвара Коростильова, Ілона Сафронова – вихованці заслуженої діячки мистецтв України Євгенії Іванівни Кручініної ‒ створили серію робіт за мотивами творів данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, які були презентовані у вітальній листівці від миколаївців до дня народження королеви Данії Маргрете ІІ.

Вітаємо колектив школи із такими яскравими подіями у творчому житті! Дякуємо за ваш талант і наполегливість, любов до мистецтва і краси! Разом ‒ до Перемоги!