Зі світлим Великоднем: у селі Мішково-Погорілове працівники міських закладів культури та волонтери Червоного Хреста привітали переселенців

Зі світлим Великоднем: у селі Мішково-Погорілове працівники міських закладів культури та волонтери Червоного Хреста привітали переселенців

19 квітня у актовій залі Мішково-Погорілівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату відбувся святковий концерт «Весняні барви» для сімей ВПО з міста Херсона та Миколаївської області.

Концертна програма, присвячена світлому святу Великодня, була організована і проведена фахівцями Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій, Міського методичного центру клубної роботи та волонтерами аварійно-рятувальної служби Миколаївського товариства Червоного Хреста.

Гарний настрій глядачам подарували маленькі та дорослі артисти ‒ учасники колективів міських закладів культури. Зі сцени лунали пісні сучасних українських гуртів у виконанні вихованки вокальної студії «Соло» ММПК «Корабельний» Дар’ї Пінчук та Іллі Моїсеєнка, студента Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

Прикрасив концертну програму й виступ жіночого вокального ансамблю «Прибужаночка» Малокорениського будинку культури. Родзинкою заходу стали номери від колективу сучасної хореографії «Flash-point» та малюків хореографічного колективу «Позитив» Тернівського будинку культури.

Вдячні глядачі гучними оплесками зустрічали та проводжали артистів, які подарували їм багато приємних вражень і позитивний настрій. Єднаймося у єдиному прагненні якомога швидше наблизити Перемогу! Разом ми сильніші! Життя триває!