Арт-терапія на допомогу: у бібліотеці імені Кропивницького вчителі позашкілля взяли участь у майстер-класі від Тетяни Веремієнко

Арт-терапія на допомогу: у бібліотеці імені Кропивницького вчителі позашкілля взяли участь у майстер-класі від Тетяни Веремієнко

27 січня на базі Центральної міської бібліотеки для дорослих імені М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас із квілінгу від майстрині Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» Тетяни Веремієнко. Захід став своєрідною арт-терапією для вчителів позашкілля Миколаєва.

Під час війни кожен з нас намагається самостійно навчитися опановувати свої емоції, аби не впасти у відчай та паніку. Особливо це стосується тих фахівців, які у цей непростий час максимально зосереджуються на підтримці більш уразливої категорії населення. Але й самим помічникам також потрібно знайти джерело для поповнення своїх життєвих ресурсів, відкорегувати внутрішній баланс. На допомогу традиційно приходить мистецтво.

На початку зустрічі усі мали можливість надихнутися авторськими роботами, що представила талановита миколаївська майстриня Тетяна Веремієнко. Процес народження філігранних робіт з квілінгу чудово допомагає зняти психологічну напруженість і максимально позбавитись негативних відчуттів. А в арт-терапії важливо все: спілкування, обрані теми, символи, кольори, побудова композиції тощо.

Майстриня запропонувала кожному учаснику майстер-класу створити святкову листівку для найдорожчої людини. За основу обрали квітково- рослинні мотиви, що символізують відродження і оновлення. Творчий процес дуже надихнув учасників зустрічі, і з кольорового паперу народжувались весняні квіти, таврійські хвильки, рожеві серця і розсипи червоної калини.

Час сплинув непомітно. Панянки отримали багато позитивних емоцій від творчого процесу, а головне ‒ пообіцяли зустрітися знову. Підтримка одне одного в умовах сьогодення ‒ головна складова Перемоги! Особливо, якщо за справу беруться справжні професіонали!