«Мій домашній зоопарк»: цікаві подробиці виставки-семінару від кращого зоопарку України

«Мій домашній зоопарк»: цікаві подробиці виставки-семінару від кращого зоопарку України

Миколаївський зоопарк, попри усі труднощі війни, щодня гостинно відчиняє двері для давніх і нових друзів. У любителів світу тварин є чудова нагода поспілкуватися й у онлайн-форматі, адже на фейсбучній сторінці закладу працює рубрика «На заняттях гуртка юних біологів».

Під час чергової зустрічі юннати провели виставку-семінар «Мій домашній зоопарк», учасники якого залюбки розповідали про своїх улюбленців. Традиційно подібні заходи проводилися у конференц-залі зоопарку або на сцені центральної площі, а глядачами були відвідувачі закладу. Під час дії карантинних обмежень семінар проводився на свіжому повітрі у формі «еко-пікніка». Цього року «Мій домашній зоопарк» вперше відбувся в онлайн-форматі. Юні біологи знайомили зі своїми улюбленцями, вмикаючи відеозв’язок або розповідали про тварин, демонструючи фото.

До уваги любителів тваринного світу пропонуються творчі роботи юннатів – колажі з фотографій і короткі нариси про улюблених тварин.

Нагадаємо! Миколаївський зоопарк відновив свою роботу з 16 листопада 2022 року за наступним графіком:

у будні: каси ‒ до 14:00, зоопарк ‒ до 15:00;

у вихідні: каси ‒ до 15:00, зоопарк ‒ до 16:00.

Друзі, не забувайте: мешканці Миколаївського зоопарку потребують нашої з вами уваги й підтримки. Прогулянка його алеями подарує вам бадьорий настрій, а кошти за квиток підтримають роботу закладу!