«З нами ‒ весна!»: у фронтовому Миколаєві лунають життєдайні мелодії на радіо «Рідна вулиця»

«З нами ‒ весна!»: у фронтовому  Миколаєві лунають життєдайні мелодії на радіо «Рідна вулиця»

Вже третій місяць рідну землю здригають звуки вибухів. Миколаївці навчилися жити під завивання сирен, долаючи перешкоди воєнних буднів. Але нескорені й сильні духом, вони кожної миті наближають таку бажану для всіх Перемогу. Наснаги в цьому жителям міста додають виходи в ефір улюбленого радіо «Рідна вулиця», яке з минулої суботи відновило процес мовлення.

23 квітня об 11:00 пролунали перші мелодії проєкту «З нами ‒ весна», ініційованого управлінням з питань культури та охорони культурної спадщини ММР та радіо «Рідна вулиця». Як зауважив директор проводового міського радіо «Рідна вулиця» Олександр Садомов, сьогодні наше надзавдання ‒ підтримати усіх, хто залишився в Миколаєві, посіченому вибухами, але нескореному. Саме тому до контенту мовлення увійшли переважно патріотичні твори, написані нашими талановитими  композиторами Олександром Сичовим, Тетяною Яровою та Наталею Круміленко. У виконанні кращих миколаївських вокалістів їхні пісні линуть ще більш переможно та життєстверджуюче. Пан Олександр також зазначив, що традиційно на початку кожного часу лунає Державний Гімн України в інтерпретації провідних зірок. Про початок та закінчення повітряних тривог із передавачів повідомляється зі збільшеною гучністю, щоб кожен зміг почути попередження про небезпеку. У такий спосіб радіо «Рідна вулиця» працює щодня з 11:00 до 16:00. У подальших планах організаторів проєкту додати до контенту джаз, лаунж та композиції інших жанрів популярної музики.

Тож, чистого ефіру улюбленому радіо! Нехай мелодії, що линуть з його передавачів, стануть незримою, могутньою й непереможною зброєю у боротьбі з ворогом. Адже з нами ‒ ВЕСНА! Все буде ‒ ПЕРЕМОГА!