«Великі перемоги» сильної жінки ‒ миколаївської майстрині Тетяни Садовничої

«Великі перемоги» сильної жінки ‒ миколаївської майстрині Тетяни Садовничої

Сила духу людини… Це величезна міць, що дає можливість подолати усі перешкоди, які лише з’являються на шляху. Не впасти, не зневіритися і не зрадити усьому тому, заради чого жив раніше. Війна неначе лакмусовий папірець проявляє міць і людські якості кожного. Але є поряд з нами такі люди, які і без війни багато років свого життя день за днем гартували силу волі, іноді демонструючи героїчні приклади моральності. Про одну з таких жінок і наша розповідь.

Тетяна Садовнича ‒ дивовижна людина, чарівна жінка й талановита майстриня. Її серце навіки віддане синові Михайлику, який із народження потребує особливої уваги та опіки. Самотужки щодня жінка самовіддано бореться за його щасливе життя, радіючи кожній спільній із Михайликом перемозі. У складних умовах війни пані Тетяна віднайшла для себе нелегке рішення ‒ залишитися у рідному Миколаєві. І не просто залишитися, а ще й допомагати людям, які потребують більшої турботи та захисту.

Ім’я Тетяни Садовничої відоме серед українських модниць завдяки унікальним авторським прикрасам, що вона виготовляє вже понад 10 років. Серед багатьох оригінальних виробів можна побачити кулони і сережки, браслети й діадеми, кольє, брошки, прикраси для волосся тощо. Свої творчі ідеї майстриня втілює за допомогою вишивки бісером і нитками, об’ємної вишивки, сутажної техніки. Серед найулюбленіших матеріалів ‒ тканина, шкіра, натуральне каміння, бісер, джгут, оксамит, намистини, канітель і паєтки тощо. Варто в уяві лише з’явитися ідеї, як одразу ж  починається дивовижна магія творчості. У такий спосіб народжується кожний неповторний виріб, зі своєю історією й енергетикою.

«Два роки тому майстриня створила власну арт-студію, до якої залучила шанувальниць свого мистецтва. Дівчата разом брали участь у виставкових проєктах, фестивалях, конкурсах і дефіле. Натхненно готувалися до відкриття аукціону «Танцюй з мрією»… Але війна зруйнувала усі плани. Можливо хтось зупинився би, завмер в очікуванні кращих часів. Але пані Тетяна не може собі цього дозволити. Вона завжди енергійна, впевнена і цілеспрямована! Це яскравий приклад нескореності духу», ‒ так розповідає про майстриню голова культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Ось так нескорено й завзято, у темних підвалах під час бомбардувань, захищаючи право на життя своє і своєї дитини, пані Тетяна живе, створює прикраси й мужньо тримає свій особистий фронт. А ще ‒ силою власного духу надихає оточуючих і безмежно вірить у Перемогу! Так і буде! Все буде ‒ Україна!