Світ добра і любові: творчий калейдоскоп від художниці Ніки Лотос

Світ добра і любові: творчий калейдоскоп від художниці Ніки Лотос

Життєстверджуюча основа… Яка глибинна філософія криється у ній, адже кожна людина вкладає у сполучення цих двох слів своє наповнення. А сенс, зрештою, один ‒ те, що дає продовження. Якщо ж мова заходить про творчість ‒ дарувати натхнення та бажання підкоряти нові обрії.

Полотна миколаївської художниці Ніки Лотос насичені особливим магнітизмом. Теплі та ніжні кольори її декоративних панно огортають затишком і позитивом, а головні персонажі картин викликають невимушену посмішку на обличчях глядачів. Дорослі та маленькі поціновувачі творчості мисткині просто у захваті від модних красунь, кумедних звіряток і дружніх пташиних посиденьок. Такі малюнки стали б окрасою будь-якої дитячої книжки.

«Серед робіт Ніки Лотос часто зустрічаються інсталяції з додаванням керамічного декору переважно із зображенням котів, адже це улюблений мотив художниці. До кольорової палітри пані Ніка додає м’ятний колір, який вважає надзвичайно приємним. У 2019 році художниця здійснила свою мрію і відкрила приватну творчу студію «М’ятний Кіт», де створювалися оригінальні панно, інсталяції, композиції та магніти» ‒ розповідає голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Творчий процес для Ніки Лотос ‒ це особливий стан гармонії, до найменших дрібниць. Народження декоративних виробів відбувається без поспіху та метушні, тому їх не так багато. Але це не завадило художниці презентувати свої роботи у міських виставках та обласних проєктах, проводити майстер-класи і творчі зустрічі.

Із початком жахливої війни пані Ніка залишилася у рідному Миколаєві. Сьогодні мисткиня творчо не працює, адже її світ наповнений зовсім іншими реаліями, що потребують величезного внутрішнього ресурсу. Але це не крапка, а лише невелика пауза. Минуть лихі часи, і полотна Ніки Лотос знов наповнюватимуть світ добром, радістю та любов’ю! Так і буде! Разом ‒ до Перемоги!

На світлинах ‒ роботи Ніки Лотос.

Зображення запису ‒  «Колискова», дерево, акрил.