Спростування недостовірної інформації, наведеної у статті “”Місто моє сонячне”: автор славетної пісні Віталій Рогожа зустрічає свій ювілей” від 24 листопада 2022 року

Наступним доводимо всім до відома, що інформація стосовно Дарини Березіної, викладена автором у зазначеному матеріалі, є хибною.

https://cultura.mkrada.gov.ua/misto-moye-sonyachne-avtor-slavetnoyi-pisni-vitaliy-rogozha-zustrichaye-sviy-yuviley/

В творчому портфоліо української поетеси, прозаїкині, перекладачки, драматургині, членкині Національної спілки письменників України Дарини Березіної відсутня книжка “Віночок сонетів”. Також, всупереч інформації, викладеній у статті, що готувалася зі слів В. Рогожі, Дарина Березіна не є “письменницею-початківцем”. Вибачаємося за некоректність висловлювання, яке, торкаючись подій часового періоду 2004-2017 років, було некоректно сформульоване автором у вищенаведеній публікації.

Пані Дарина є членкинею НСПУ з 2006 року, в її творчому доробку чотири книги, видані у 2004, 2007, 2010 і 2017 роках у видавництвах Миколаєва, Києва і Львова та п’єси, що виходили в антологіях Національного Центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса. Дарина Березіна є лауреаткою цілої низки міжнародних премій і перекладачем понад 25 книжок, серед яких відомі твори світової літератури.

Висловлюємо вибачення пані Дарині і акцентуємо увагу її та шанувальників творчості Дарини Березіної на тому, що наведена у публікації від 24 листопада 2022 року інформація, в жодному разі не була спрямована на приниження значення творчих надбань чи дискредитацію української поетеси Дарини Березіної.