Reels #Мій_тренд: Матвіївський будинок культури запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі на краще відео

Reels #Мій_тренд: Матвіївський будинок культури запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі на краще відео

Усіх завзятих, активних і дуже позитивних ласкаво просимо взяти участь у конкурсі на краще відео Reels #Мій_тренд, ініціатором якого є Матвіївський будинок культури. У ці зимові святкові дні запрошуємо бажаючих, незалежно від віку і вподобань, наповнити стрічку новин у соцмережі «Фейсбук» позитивним відео, у такий спосіб підтримуючи моральний і бойовий дух наших захисників та земляків.

Умови конкурсу:

Учасникам треба зробити самостійно відеоролик типу «Reels» з музичним оформленням українських та зарубіжних хітів, крім пісень та музики російською мовою. Вони мають бути без використання лайливих фраз, нецензурної лексики, непристойних жестів та зображень.

Хронометраж – від 30 секунд до 1,5 хв.

Увага: у відео можна використовувати фото, спецефекти та монтаж, дотримуватись одного з жанрів або поєднати декілька в одному відео.

Тематика – без обмежень. Ви можете продемонструвати свій талант або уміння, записати привітання з прийдешніми новорічними святами або подякувати і підтримати наших захисників.

Усі відео, що відповідають умовам, будуть опубліковані на сторінці Матвіївського БК 02 грудня, а до 04 грудня будуть отримувати свої лайки від глядачів. Уподобайки зараховуються тільки на сторінці у групі фб «Матвіївський будинок культури».

Ті публікації, що наберуть більшість лайків, стануть переможцями.

Надсилайте свої відео на email: [email protected] до 1 грудня включно. У темі листа вкажіть «Конкурс «Мій_тренд». Також треба вказати своє ім’я, прізвище, вік (для дітей) і контактний телефон (для зворотного зв’язку).

До кожного «Reels» необхідно додати короткий опис і назву.

Оголошення результатів відбудеться 6 грудня 2023 року.

Жанри:

– гумористичний;

– розважальний;

– патріотичний;

– вітальний.

Форми:

– вокал;

– хореографія;

– декоративно-прикладне мистецтво;

– художнє слово;

– художня творчість (поєднання декількох творчих жанрів).

Вік учасників не є обмеженим!

А ще переможці отримають почесні дипломи та призи.

Кращі роботи будуть опубліковані на сторінці Міського методичного центру клубної роботи, управління з питань культури та охорони культурної спадщини.

Бажаємо успіхів!