«Збережемо для нащадків»: на базі бібліотеки імені Марка Кропивницького відбулись екологічні читання

«Збережемо для нащадків»: на базі бібліотеки імені Марка Кропивницького відбулись екологічні читання

24 листопада у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулись XVI Міські відкриті екологічні читання «Збережемо для нащадків». Тема цьогорічної зустрічі: «Водні ресурси Миколаївського регіону: стан, загрози, перспективи розвитку».

Захід пройшов під патронатом Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, за підтримки управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації та департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

У діалозі науковців із владою напрацьовувалися найбільш вірогідні шляхи вирішення проблем води на Миколаївщині, її очищення з подальшим транспортуванням споживачам. Стратегічним баченням розв`язання аналогічних питань, зокрема, малих річок у регіоні центральної України, поділились з учасниками заходу колеги з Вінниччини.

Спілкування гостей здійснювалось у форматі онлайн-зустрічі. Безпосередньо на майданчику бібліотеки були присутні лише декілька доповідачів. Серед них Дмитро Єфімов, начальник відділу водокористування та моніторингу вод Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області, Марина Романенко, головний спеціаліст управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації та Олена Мітрясова, д.п.н., професорка кафедри екології ЧНУ ім. П. Могили.

Вже традиційно екологічні читання мають продовження декадою інших просвітницьких заходів екологічної тематики. Вони проходитимуть безпосередньо на майданчику Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького та у центрі екологічної інформації й культури бібліотеки-філії №2 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького.

Для більш ефективного залучення громадськості до тематичного спілкування в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького використовують різноманітні інтерактивні форми та платформи. У межах екологічних читань на сторінці бібліотеки у фейсбуці оприлюднено фотоальбом «Водний світ Миколаївщини у просторі і часі». Його створено зі світлин, надісланих друзями й партнерами бібліотеки, небайдужими до проблем довкілля містянами.

Збережімо цей світ для нащадків! Разом – до Перемоги