До Дня Збройних Сил України: у бібліотеці імені Марка Кропивницького створювали сувеніри для захисників

До Дня Збройних Сил України: у бібліотеці імені Марка Кропивницького створювали сувеніри для захисників

27 листопада у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас у межах акції «Оберіг для воїна». Проєкт реалізується за сприяння ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» і триває з квітня 2022 року.

Цього разу, напередодні свята захисників, талановиті жіночки зібралися, щоб вкотре власноруч створити обереги для військових. Кожна з них вклала кращі свої думки й побажання у виріб, прикрашений давньою обережною символікою, в яку вірять українці із сивої давнини.

«… Але ми не зупиняємося тільки на створенні сувенірної продукції, оберегів. Наші майстрині пішли далі. І сьогодні ті, які можуть плести, плетуть маскувальні сітки. Ті, які можуть ліпити, скручувати, працювати з паперовими матеріалами, – вони сьогодні роблять окопні свічки. Ті, хто в`яжуть, виготовляють не лише іграшки, а й теплі шкарпетки», – зазначила керівниця асоціації, заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Також небайдужі жінки здійснюють волонтерську допомогу, надсилаючи на фронт балаклави, ковдри й пледи – усе, що дозволить хлопцям зігрітися у лютий мороз.

У кожної з учасниць акції «Оберіг для воїна» сьогодні на фронті знаходиться хтось з близьких – син, чоловік, зять, брат або племінник. Дехто не бачив рідних із початку війни. Для жінок це реальна можливість передати звістку туди, де сьогодні важко. Приємно, що вироби миколаївських майстринь мандрують всією Україною і, головне, – завжди знаходять своїх адресатів на фронті.

Ось і цього разу всі обереги разом зі смаколиками незабаром відправляться на передову.

Віримо у наших воїнів! Разом – до Перемоги!