«Методика організації та проведення онлайн-уроків з вокально-хорових дисциплін»: подробиці творчої майстерні для вокалістів

«Методика організації та проведення онлайн-уроків з вокально-хорових дисциплін»: подробиці творчої майстерні для вокалістів

26 квітня викладачі ДШМ №1 (директор С.О.Батазова) та керівники вокальних колективів міських закладів культури взяли участь у творчій майстерні «Методика організації та проведення онлайн-уроків з вокально-хорових дисциплін».

Теоретичну та практичну частину занять підготувала й провела завідувачка відділу ММЦ та КР, викладачка вокально-хорових дисциплін ДШМ №1 (за сумісництвом) Олена Василівна Дьяченко. На початку зустрічі учасники дізналися про тестування та вибір платформи для проведення уроків з вокалу, про інтернет-сервіс Zoom.

Пані Олена в онлайн-режимі поділилася ідеєю створення робочого контенту на відеохостингу YouTube та методикою проведення уроків з вокалу за допомогою відеохостингу YouTube на інтернет-платформі Zoom. Присутні були ознайомлені з прикладами допоміжних і навчальних матеріалів для використання на уроках з вокалу. Доповідачка продемонструвала роботу онлайн-сервісів для створення музичних матеріалів для навчання, фонограм і відеороликів. Дуже цікавим був перегляд відеовиступів вихованців Олени Василівни, які знаходяться в різних країнах Європи.

Захід пройшов цікаво та змістовно, відвідувачі майстерні дізналися багато нової інформації про методику проведення уроків з вокалу онлайн, використання в роботі різних інтернет-ресурсів і програм. Вчителі ДШМ №1 подякували Олені Василівні за цікавий запропонований матеріал щодо осучаснення процесу навчання. А також за ідеї, що допоможуть викладачам по-новому розкрити потенціал учнів.