«Кольорові тижні з рідною мовою»: у Миколаєві стартують мовні інтерактиви для всієї родини

«Кольорові тижні з рідною мовою»: у Миколаєві стартують мовні інтерактиви для всієї родини

З 30 квітня по 2 липня 2023 року управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, Міський методичний центр клубної роботи та дитячі бібліотеки запрошують городян і гостей міста взяти участь у культурно-освітньому проєкті «Кольорові тижні з рідною мовою».

Щонеділі у Дитячому містечку «Казка» за допомогою активних форм культурного дозвілля, у творчій, ігровій атмосфері всі бажаючі матимуть можливість розпочати опановувати знання з української мови, а також вдосконалювати навички легкого і вільного мовлення.

З 11 до 16 години у Дерев’яній фортеці та біля неї для гостей містечка працюватимуть різноманітні локації з майстер-класами, виставками, ігровим майданчиком, казковими героями і ще з безліччю інших цікавих та приємних пропозицій. А концертно-ігрові програми з 12:00 до 13:00 та вільна сцена вже з нетерпінням чекають на своїх активних учасників і вдячних глядачів.

Шановні! Заплануйте своїй родині і запросіть друзів провести з користю і задоволенням вже найближчої неділі, 30 квітня, хоча б кілька годин на свіжому повітрі і в мальовничому місці.

Мовні інтерактиви для всіх поколінь кожної бажаючої родини наживо і онлайн триватимуть протягом 10-и різних за кольором і тематикою тижнів.

Адреса Дитячого містечка «Казка»: вул. Декабристів, 38-а.

Друзі, пишаймося милозвучністю та красою українського слова!

Спілкуймося вільно рідною мовою!