«Котоберезень»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася виставка художніх полотен Вадима Пустильника

«Котоберезень»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася виставка художніх полотен Вадима Пустильника

Другого березня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка «Котоберезень» миколаївського художника Вадима Пустильника. Весна завжди привносить у наше життя відчуття щастя. Додаткові відтінки цій феєрії додає й Міжнародний день котів, що знаменує початок березня. Саме для всіх любителів цих милих бешкетників і присвячена експозиція з 14 картин відомого миколаївського майстра.

До уваги глядачів Вадим Пустильник підготував сюжети, де кожен персонаж наділений своєю рисою характеру та розповідає особисту історію. Тут «котогерої» закохуються, сумують, засмагають на даху, сперечаються, мріють та допомагають один одному. Цей світ сповнений щирими почуттями представників природи, що так близько живуть поряд із людьми.

Вадим Пустильник народився в Миколаєві у 1959-му році, навчався у міській Дитячій художній школі. Певний час чоловік працював на Чорноморському суднобудівному заводі. У 1991-му закінчив Харківський художньо-промисловий інститут, отримав диплом дизайнера. Початком активної творчої діяльності художника стало долучення у 1996-му році до творчої кагорти представників Всеукраїнської «Спілки дизайнерів України».

Виставки Вадима Пустильника зазвичай збирають багатьох шанувальників його авторського стилю. У своїх картинах художник переважно зображує пейзажі, натюрморти та жанрові сцени. Певна серія робіт майстра присвячена рідному Миколаєву: його вулицям, подвір’ям, провулкам. Сюжети митця не завжди передають фотографічну точність зображення, але вони однозначно мають свій настрій і характер. Картини, пронизані теплотою та легкою іронією, показують повсякденність нашого буття. Гострі моменти життя художник відображає крізь призму сатири та критики.

Попри складний емоційний настрій наших сучасників, що переживають тяжкий період випробування війною, організаторам вдалося подарувати гостям заходу багато приємних відчуттів. До уваги присутніх також була запропонована книжкова експозиція з творів вітчизняних і зарубіжних авторів, присвячена життю котів.

Додати букет приємних вражень від серії Вадима Пустильника «Котоберезень» всі бажаючі можуть до 26 березня. Для цього варто завітати за адресою: вулиця Потьомкінська, 143-а.

Приємного перегляду!