Цікаво та відверто: у бібліотеці студенти поспілкувалися з письменницею Оленою Кузьміною

Цікаво та відверто: у бібліотеці студенти поспілкувалися з письменницею Оленою Кузьміною

11 травня у Центральній міській бібліотеці для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка студенти Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв у форматі Zoom-конфернції поспілкувалися із Оленою Кузьміною, авторкою роману-антиутопії «Проєкт «Лабіринт».

Це літературний дебют Олени Кузьміної, що викликав неабиякий розголос у літературних колах. Рукопис роману був відзначений на конкурсі «Коронація слова» (2021) у номінації «Вибір видавництва «Фабула».

Письменниця народилася і мешкає в Києві. За освітою ‒ графічна дизайнерка. Випускниця зимової літературної школи від Litosvita (2018). Наразі має три творчі професії та два малих бізнеси. Засновниця школи дизайну Easy та співзасновниця маркетингової агенції Senses. Акторка плейбек-театру (театру психологічних імпровізацій) «Вільне місце». Починаючи з 2017 року, як менторка із графічного дизайну, Олена випустила понад 600 студентів.

Під час зустрічі з миколаївською молоддю Олена Кузьміна розповіла про особливості написання роману, персонажів та участь у міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». Гостя підкорила своєю харизматичністю та щирістю, легко ділилася особистим, давала поради студентам, які із задоволенням підтримували бесіду, висловлюючи думки стосовно свого бачення розвитку сучасної української літератури.

Попереду у авторки багато задумів та планів. Тож учасники зустрічі подякували пані Олені за можливість поспілкуватися і попрощалися з надією на ще не одну цікаву бесіду.