До Дня матері: у мережі бібліотек для дорослих відбулися захоплюючі та пізнавальні майстер-класи

До Дня матері: у мережі бібліотек для дорослих відбулися захоплюючі та пізнавальні майстер-класи

Вже традиційно другої неділі травня українці відзначають добре й ніжне свято, наповнене любов’ю і сердечним теплом, ‒ День матері. Саме з цієї нагоди напередодні свята, 11 травня, у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького та її філіях пройшла серія майстер-класів із виготовлення чудових символів, які нагадують про тепло маминих рук.

Світ рукоділля настільки багатий, що охопити все не вистачить і життя! Але ж так хочеться спробувати щось новеньке. У бібліотеці-філії №21, що розташована у мікрорайоні Матвіївка, юні читачі пізнають ази рукодільної справи за допомогою Маргарити Прусової, активної користувачки, яка за власної ініціативи вже вдруге збирає дівчат на майстер-клас. Перший раз жінка, закохана у різні види декоративно-ужиткового мистецтва, ділилася з учасницями таємницями розпису медяників. А 11 травня юні майстрині вчилися вишивати, ділилися своїми враженнями та першими результатами. І це не все, адже продовження знайомства з техніками вишивки відбудеться і цієї суботи, 13 травня, о 14:00, за адресою: вул. Силікатна, 174.

Цього ж четверга у бібліотеці-філії №12 на майстер-клас і дорослих, і малечу запросила майстриня асоціації «Арт-спокуса» Анна Сальник. Під час зустрічі мисткиня поділилася з учасниками багатьма важливими деталями, необхідними при виготовленні ляльки-мотанки «Матусин оберіг». Пані Анна запропонувала присутнім також власноруч створити Янголяток ‒ символ захисту, миру і любові. Кожен учасник майстер-класу, натхненний чудовими образами та їхньою символікою, із задоволенням занурився у процес рукоділля. І результат вийшов прекрасний ‒ на згадку про зустріч і чудовий творчий досвід.

А у Центральній міській бібліотеці імені М.Л.Кропивницького цього дня представниці дружнього до жінок та дівчат простору «Вільна» https://t.me/VilnaMykolaiv вчилися робити святкові листівки у техніці квілінг «Мереживна філігрань». Творчий дует майстринь ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» у складі Жанни Максимової та Ганни Петрик з легкістю занурив присутніх у тонкощі вишуканого мистецтва. Після навчання дівчата на листівках учасниць розкрили свої пелюстки витончені ромашки, гліцинія, космея, волошки та бузок.

Життя триває! Війна не змусить нас забути про прекрасне, що тримає у потрібному ритмі, надає сил долати перешкоди на шляху до такої бажаної мети. Разом ‒ до Перемоги!