«Carpe diem»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася благодійна виставка світлин воїна ЗСУ Михайла Митрохіна

«Carpe diem»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилася благодійна виставка світлин воїна ЗСУ Михайла Митрохіна

01 грудня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу благодійна фотовиставка військовослужбовця Михайла Митрохіна «Carpe diem», присвячена Дню Збройних Сил України.

Назву заходу увінчав крилатий латинський вираз, що означає «лови момент», «живи справжнім». Саме з таким меседжем звернувся Михайло Митрохін до гостей своєї першої персональнї виставки. Чоловік, який сьогодні захищає Батьківщину у лавах ЗСУ, впевнений, що треба цінувати кожну мить життя, вкладати в неї максимальні почуття.

До експозиції увійшла серія світлин, присвячена красі мальовничої Миколаївщини. Автор дарує землякам можливість розгледіти по-новому мініатюрний світ рослин та комах в деталізації, насолодитися їхньою бездоганністю.

Михайло Митрохін народився у 1984 році у м. Нікополь Дніпропетровської області. З дитинства полюбляв спостерігати за природою, її невловимою красою. Після закінчення школи довго шукав своє призначення у житті. Різні професії, захоплення, нові міста та знайомства.

На момент повномасштабного вторгнення рф до України Михайло деякий час допомагав волонтерам, згодом вступив до лав ЗСУ добровольцем. На початку 2023 року отримав поранення. Далі – тривале лікування та реабілітація. Життя різко змінилося: зникли метушня та поспіх, залишився час для переосмислення.

Саме у цей період Михайло почав занурюватись у красу місцевих краєвидів. Усе навкруги набуло особливого значення. Залишилося тільки зловити ці яскраві моменти. Перші світлини з весняними квітами і ранковими росами були зроблені на звичайний телефон, подальші – на фотокамеру. Михайло одразу захопився макрозйомкою, адже вона дозволяє роздивитися неймовірні деталі дрібних об’єктів, зазвичай прихованих від людського ока.

На відкриття виставки завітали друзі автора та інші поціновувачі краси мистецтва. Музичне оформлення виставки посилило атмосферу заходу. Лунали пісні у виконанні Олександри Шамшури і Ольги Сторожук – артисток Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

Під час заходу відвідувачі мали можливість придбати роботу, що їм сподобалася. Зібрані кошти будуть передані на ремонт військових машин бригади, в якій служить Михайло Митрохін.

Друзі, ознайомитись з експозицією можна за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Бажаємо приємного перегляду!