«Те, що надихає»: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка миколаївська світлярка Анастасія Моклюк презентувала фотовиставку

«Те, що надихає»: у бібліотеці імені Шури Кобера і Віті Хоменка миколаївська світлярка Анастасія Моклюк презентувала фотовиставку

З0 листопада у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка відбулася творча зустріч із миколаївською світляркою, волонтеркою, фрилансеркою Анастасією Моклюк. Гостя презентувала виставку авторських світлин «Те, що надихає».

Під час зустрічі мисткиня багато уваги приділила секретам створення фотографій. Анастасія впевнена, що в основі процесу закладене бачення прекрасного, вміння надихатися ним. Фотографиня розповідала про свій досвід у цієї справі, поділилася творчими планами.

Захід пройшов у межах бібліотечного проєкту «Артформат», що передбачає зустрічі з відомими миколаївцями, талановитими особистостями.

Анастасія Моклюк захоплюється справою світлярства вже понад 10 років. Вона є володаркою багатьох почесних відзнак і винагород. Працювала керівницею фотогуртка в Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району. З 2017 року є учасницею клубу «Імпульс», у 2023 році стала членкинею фотоклубу «Фокус». З 2022 року є зооволонтеркою та допомагає рятувати тварин під час війни.

Творче спілкування триває!

Зробімо цей світ кращим!