«LIFE MUST GO ON»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького презентували мистецький проєкт

«LIFE MUST GO ON»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького презентували мистецький проєкт

03 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького команда ГО «Всеукраїнський союз культури та мистецтв інвалідів» презентувала проєкт «LIFE MUST GO ON», спрямований допомогти дітям з досвідом війни та РАС.

Громадська організація існує з 2015 року. Одним із її пріоритетних завдань є створення нової дієвої арттерапевтичної системи адаптації і соціалізації дітей, які стали свідками воєнних дій, а також дітей з аутизмом. Її суть полягає у тому, що хлопчиків і дівчаток заглиблюють у творчість з подальшою корекцією фобій.

Засновник проєкту – Сергій Попов, художник. Автор системи провів низку майстер-класів для дітлахів та їх батьків. Під час заходу пан Сергій поділився досвідом із колегами-психологами. На зустрічі були присутні Людмила Панасенко – психологиня, завідувачка навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили та Марина Дробишева психологиня БФ «Голоси дітей».

Амбасадорами презентації виступили Олег Максимов і Оксана Кузьменко.

Захід пройшов у сімейній доброзичливій атмосфері. І діти і батьки з радістю ділилися з присутніми чудовим настроєм та позитивними емоціями.