«Берегиня затишку»: в бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилась виставка робіт майстрині з квілінгу Тетяни Веремієнко

«Берегиня затишку»: в бібліотеці імені Марка Кропивницького відкрилась виставка робіт майстрині з квілінгу Тетяни Веремієнко

24 травня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка майстрині Тетяни Веремієнко «Берегиня затишку». Це тринадцята експозиція з творчого циклу «Берегині України», покликаного віддати шану місії жінки під час війни.

До уваги поціновувачів рукотворної краси мисткиня підготувала 22 картини, виконані в техніці квілінг. Гостей зачарувала неповторна гармонія філігранних робіт, вкритих мереживною канвою квітів, якими багатий наш південний край. Пані Тетяна, майстерно володіючи різними таємницями техніки, за допомогою скручування звичайних паперових смужок створює деталізовані, багатошарові об’ємні роботи, що наповнять будь-який інтер’єр особливою атмосферою тепла й затишку.

Тетяна Веремієнко має педагогічну освіту, певний час працювала викладачкою в школі, займалась дослідженням сучасної німецької літератури, читала лекції для студентів, є авторкою публікацій перекладів художніх творів у всеукраїнських літературних журналах. Двадцять п’ять років жінка присвятила роботі в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці, пройшла шлях від бібліотекарки до завідувачки відділу. На даний час працює архіваріусом в обласній установі.

Декоративно-прикладне мистецтво надихало пані Тетяну завжди, проте серце майстрині більше полонили квілінг і вишивка. За 30 років нею створено до 100 вишитих полотен. Квілінгом почала займатись з 2009 року. Cьогодні у творчому доробку налічується понад 40 декоративних панно, безліч листівок та жіночих авторських прикрас.

У 2014 році Тетяна Веремієнко вступила до Спілки дизайнерів України. Її роботи гідно оцінюються на міжнародних конкурсах та приваблюють глядачів на всеукраїнських фестивалях, мистецьких акціях та обласних оглядах. На творчому рахунку майстрині – 8 персональних виставок.

Завжди привітна, активна та відкрита до спілкування Тетяна Веремієнко насичує життєстверджуючою філософією всі свої вироби. І цього разу мисткиня подарувала гостям заходу безліч приємних і теплих відчуттів, таких потрібних у наш складний час.

Переглянути експозицію всі бажаючі можуть до 17 червня за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.

Ласкаво просимо!