У Дитячій художній школі міста Миколаїв життя вирує! І не просто вирує ‒ в ній презентується творчість юних творців на міжнародному рівні:
Вікторія Корякова, учениця Наталії Махової, здобула перемогу у «50th INTERNATIONAL CHILDREN’S EXHIBITION OF FINE ARTS LIDICE» ‒ одній з найстаріших і найбільших конкурсних виставок дитячої художньої творчості світу! Міжнародна дитяча мистецька виставка-конкурс «Лідіце» названа на честь чеського міста Лідіце, де вона щорічно проходить на території місцевого Меморіалу Другої світової війни, і присвячена пам’яті загиблих дітей. На 50-у, ювілейну, виставку ДХШ направила 14 робіт юних талановитих миколаївців іще перед війною. І приємна звістка прийшла лише зараз!
У квітні 2023 року колектив школи надіслав 20 полотен до міжнародної благодійної виставки «Моя нескорена Україна», що у травні 2023 року відкриється у Лондоні. Виставка проходить у рамках Міжнародної благодійної програми «Діти та мистецтво для України». Учні викладачів Наталії Іванової, Євгенії Кручініної, Наталії Здіховської та Наталії Махової, які нині перебувають у Миколаєві, розповіли світові про красу української землі, а також про культуру людей, які тут проживають. Для наймолодших учнів ДХШ ‒ Ілони Сафронової, Наталії Крилової, Варвари Коростильової, Анастасії Яницької та Злати Куруч ‒ участь у проєкті стала особливо значущою, адже дівчатка вперше писали на полотні акрилом.
А тут, вдома, у рідному Миколаєві, Єва Барикіна, Тетяна Татаренко, Ілля Спінул, Варвара Коростильова, Ілона Сафронова – вихованці заслуженої діячки мистецтв України Євгенії Іванівни Кручініної ‒ створили серію робіт за мотивами творів данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, які були презентовані у вітальній листівці від миколаївців до дня народження королеви Данії Маргрете ІІ.
Вітаємо колектив школи із такими яскравими подіями у творчому житті! Дякуємо за ваш талант і наполегливість, любов до мистецтва і краси! Разом ‒ до Перемоги!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340260249_612826044042509_942458669776351371_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340268030_216597924382948_7358159561622709946_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340284917_247702410994129_1815529494629175652_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340299692_234360175923960_964186148374344144_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340310545_1975927189419302_7718382934164201709_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340325244_238874888711685_8726783090493872941_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340392269_1699817190435689_1217670757995151376_n-450x675.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341656523_1664617843990492_3464014559123406293_n-450x676.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341720610_6594779083895291_1914736084241713656_n-450x316.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341784913_517540400581888_3115671983101771950_n-450x676.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341873466_945333963177019_1525172119566021949_n-450x676.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341884781_584107436826631_5698045737590563157_n-450x600.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/342490605_769346871227457_1332260295752411724_n-450x676.jpg)