9 вересня, у День міста Миколаєва, у Центральній міській бібліотеці імені М.Л. Кропивницького відбулося урочисте нагородження переможців міської акції «Миколаївський диктант». Проєкт цього року відбувся вперше і стартував 28 червня, у День Конституції України. 32 учасника з 585-тистали фіналістами. До п’ятірки переможців увійшли: Ольга Брижак; Ірина Герасименко; Наталя Пищенко; Олена Жмакіна; Єлизавета Марченко. Учасників заходу...