Залишатися вірним мрії: життєве й творче кредо художника Володимира Грицьких

Залишатися вірним мрії: життєве й творче кредо художника Володимира Грицьких

Людина жива доти, доки є бажання рухатися вперед, пізнавати нове й досягати бажаної мрії… Звідки ж черпати сили? А відусіль! Війна нам це добре показала… Зосереджуватися на тому, що дає життя, що надихає і не дає впасти у відчай…

Талановитий художник-графік Володимир Грицьких народився в Миколаєві у 1960-му році. Творчість у житті чоловіка завжди була джерелом для розвитку, рушійною силою  для самовдосконалення. Його життєва філософія базується на трьох основоположних правилах: уміти віддавати, бути завжди вірним своїм мріям та ніколи не зупинятися на досягнутому…

Творчий шлях юного Володимира розпочався із захоплення художньою фотографією, що згодом привело до навчання в студії образотворчого мистецтва і опанування основ малюнку. Далі була робота художника-оформлювача на рекламному комбінаті, яка особливо надихала і допомагала його творчій особистості реалізовувати задуми. Перші роботи з живопису й графіки з’явилися саме тоді. Період з 1998-го по 2017-й роки в житті Володимира Грицьких видався доволі насиченим і цікавим, адже чоловік працював художником-оформлювачем в Миколаївському театрі ляльок. І саме на той час припали перші його виставки і презентації.

«У творчому доробку художника понад 80 графічних малюнків та 35 живописних полотен. Деякі роботи знайшли свій новий дім у приватних колекціях. Для відтворення сюжетів митець майстерно використовує олійні фарби, коректор, олівець-склограф, пастель та графітові стрижні. Так з’являються міські пейзажі, дружні шаржі, карикатури, малюнки на філософські теми, що сміливо й оригінально можуть прикрасити сучасні українські книжки», ‒ ділиться враженнями керівниця Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

Під час повномасштабної війни пан Володимир вирішив залишитись у Миколаєві. Події вплинули на творчість, але не зупинили художника. Сьогодні він працює над новими роботами, відвідує виставки друзів-митців, підтримує їх у важкі хвилини і вчиться відчувати час у реаліях війни. А ще ‒ прагне до своєї мрії: відчувати життя повною мірою, творити під мирним небом з вірою у щасливе майбутнє! Так і буде! Разом ‒ до Перемоги!