З прийдешніми святами: вітання від творчої команди «Арт-спокуси»

З прийдешніми святами: вітання від творчої команди «Арт-спокуси»

19 грудня відкривається ціла феєрія зимових традиційних свят, улюблених як дітками, так і дорослими. Цього року побажання, адресовані Святому Миколаю, будуть схожі, адже усі ми мріємо про настання миру і щасливого майбуття рідної України.

Щирі вітання із нагоди свят усім миколаївцям адресує дружна творча команда митців Культурно-мистецької асоціації «Арт-спокуса» на чолі з керівницею, заслуженою працівницею культури України Валентиною Кривцовою.

Наші добрі друзі, талановиті художники та майстри асоціації, протягом усіх місяців війни підтримували земляків своєю творчістю, вселяли віру і надію на краще. А сьогодні, у це прекрасне свято, вони надсилають особливе творче привітання:

«Любі миколаївці! Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса» вітає вас з прийдешніми зимовими святами!

Перший морозець за вікном, швидко закінчується день та настає ніч. Ось такий він, наш Грудень. Саме він розпочинає зимові свята. У кожному домі готують для дітей медові пряники від Святого Миколая. Далі будемо зустрічати Новий рік з головним символом 2023-го року ‒ Кроликом або Котом. Ця тварина привнесе у наше життя довголіття і багато жвавості. Другим ступить на поріг Січень, а разом з ним у гості прийдуть три найбільших зимових свята: Святеє Різдво, Святого Василя та Святеє Водохреще.

Від імені нашої організації бажаємо усім вам міцного здоров’я, незламної віри та щирої надії. Нехай 2023-й рік стане роком миру і нашої Перемоги!».

А у якості подарунка ‒ запрошуємо  всіх у дивовижний екскурс до зимової казки, що оживає завдяки талантам учасників «Арт-спокуси»!

Зі святом, друзі! Нехай ваші душі і серця наповнить світло любові, гармонії і краси!

Разом ‒ до Перемоги!

Зображення запису ‒ Ксенія Культенко композиця «Зі святом!», валяння.