Увага! Оголошується конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

Увага! Оголошується конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік.

До участі запрошуються громадяни України віком від 14 до 35 років – майстри народного мистецтва, творчість яких сприяє розвитку традиційного народного мистецтва на основі досвіду попередніх поколінь майстрів.

Пропозиції вносяться обласними адміністраціями, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Національною спілкою майстрів народного мистецтва України, іншими творчими спілками, громадськими організаціями у сфері культури, закладами культури і закладами освіти сфери культури, а також запрошуються до участі кандидати-самовисуванці. 

Документи на здобуття стипендій подаються до 28 червня 2024 року на електронну пошту [email protected],

У разі відсутності можливості подати відповідні документи в електронному вигляді, їх необхідно надіслати поштою за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, Держмистецтв.

Телефон для довідок: (044) 202 13 92, відповідальна особа – Бєлоусова Ніна Леонідівна.

Дізнатися інші подробиці конкурсу та завантажити заявку на участь можна тут:

Бажаємо успіху!