6 лютого у Центральній міський бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка запрацювала образотворча студія «Берегиня», де юні миколаївці отримали ще одну можливість розвивати творчі здібності, опановувати нові цікаві активності. У реаліях сьогодення це одна з необхідних умов для того, щоб малеча виросла психологічно здоровими, креативними, впевненими у собі людьми. Дитяча творчість ‒ це процес без обмежень і правил. Саме тому для студійців створено простір для реалізації їхніх уявлень, мрій та бажань. Очолила процес досвідчена педагогиня, членкиня Асоціації діячів естрадного мистецтва України Анна Валеріївна Кардивар.
Учасниками «Берегині» є:
- діти молодшого віку (5-6 років);
- молодшого шкільного віку (7-11 років);
- діти з обмеженими можливостями.
Під час першого заняття студійці із задоволенням малювали головний символ 2023-го року ‒ Чорного Кота. Також юні гості скористалися й іншими послугами бібліотеки: переглядали книги для читання за навчальною програмою, грали в настільні ігри, дивилися мультфільми. До речі, завітавши до бібліотеки, і дорослі також можуть отримати книги та журнали, що є у фондах книгозбірні, скористатись послугами Інтернет та WI-FI.
Якщо й ви бажаєте стати студійцем, завітайте за адресою: проспект Центральний, 173.
Час роботи студії: вт, чт – 16:00 (молодша та середня групи);
сб ‒ 10:00-17:00 (молодша та середня групи, діти з обмеженими можливостями).
Ласкаво просимо!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329513596_1341014863132291_8695114029154424189_n-315x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329521687_731889558531524_4339622231664619499_n-315x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329536693_722641512608532_2974077791006946103_n-315x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329606447_535587965334468_4801817442404362959_n-450x203.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329625518_751692246382396_8292312508960671904_n-315x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329727877_3368385670148408_8264628364020496582_n-315x700.jpg)