«Свято юних талантів»: у Дитячому містечку «Казка» весело відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

«Свято юних талантів»: у Дитячому містечку «Казка» весело відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

1 червня в Дитячому містечку «Казка» миколаївські хлопчики і дівчатка весело і гамірно відсвяткували Міжнародний день захисту дітей. Протягом дня всі бажаючі мали можливість долучитися до культурно-розважальної програми «Свято юних талантів».

На території містечка працювали інтерактивні локації «Веселі гостини казкової родини» від Центральної міської бібліотеки для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка з книжковою альтанкою, майстер-класами, іграми та аквагримом.

Діти від 4-х років залюбки брали участь у освітньо-розважальних інтерактивах, що проводилися волонтерами Міжнародної громадської організації «Норвезька Народна Допомога».

У Дерев’яній фортеці гучно лунали позивні урочистої церемонії нагородження переможців V Міського конкурсу дитячого малюнка «Діти Миколаєва за мир!», кращі конкурсні роботи якого саме і прикрасили локацію. Володарі перших місць отримали призи та пам’ятні подарунки від організаторів, зокрема голови журі конкурсу – завідувача кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ, кандидата мистецтвознавства, лауреата Миколаївської обласної премії Миколи Аркаса, члена Національної спілки художників України, члена Спілки дизайнерів України Юрія Одробінського.

Неймовірний феєрверк емоцій і драйву гостям заходу подарували талановиті вихованці творчих колективів міських клубних закладів у концерті «Розмова з літом». Хореографічні та вокальні номери програми супроводжувались бурхливими оплесками глядачів.

І завершився святковий день музичним дарунком від учнів мистецьких шкіл Миколаєва – концертною програмою «Дивомузика літа». Інструментальні твори у виконанні юних музикантів, заворожуючи глибиною звучання наживо, подарували гостям незабутні миті єднання з гармонією класики.

Дякуємо всім учасникам «Свята юних талантів»! Нехай у ваших серцях завжди живе любов до творчості! Мирного неба над головою, добрих і вірних друзів, а також здійснення найзаповітніших мрій!