1 червня в Дитячому містечку «Казка» миколаївські хлопчики і дівчатка весело і гамірно відсвяткували Міжнародний день захисту дітей. Протягом дня всі бажаючі мали можливість долучитися до культурно-розважальної програми «Свято юних талантів».
На території містечка працювали інтерактивні локації «Веселі гостини казкової родини» від Центральної міської бібліотеки для дітей імені Шури Кобера і Віті Хоменка з книжковою альтанкою, майстер-класами, іграми та аквагримом.
Діти від 4-х років залюбки брали участь у освітньо-розважальних інтерактивах, що проводилися волонтерами Міжнародної громадської організації «Норвезька Народна Допомога».
У Дерев’яній фортеці гучно лунали позивні урочистої церемонії нагородження переможців V Міського конкурсу дитячого малюнка «Діти Миколаєва за мир!», кращі конкурсні роботи якого саме і прикрасили локацію. Володарі перших місць отримали призи та пам’ятні подарунки від організаторів, зокрема голови журі конкурсу – завідувача кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ, кандидата мистецтвознавства, лауреата Миколаївської обласної премії Миколи Аркаса, члена Національної спілки художників України, члена Спілки дизайнерів України Юрія Одробінського.
Неймовірний феєрверк емоцій і драйву гостям заходу подарували талановиті вихованці творчих колективів міських клубних закладів у концерті «Розмова з літом». Хореографічні та вокальні номери програми супроводжувались бурхливими оплесками глядачів.
І завершився святковий день музичним дарунком від учнів мистецьких шкіл Миколаєва – концертною програмою «Дивомузика літа». Інструментальні твори у виконанні юних музикантів, заворожуючи глибиною звучання наживо, подарували гостям незабутні миті єднання з гармонією класики.
Дякуємо всім учасникам «Свята юних талантів»! Нехай у ваших серцях завжди живе любов до творчості! Мирного неба над головою, добрих і вірних друзів, а також здійснення найзаповітніших мрій!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-38-225-450x353.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-46-808-450x344.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-47-526-450x342.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-47-231-450x534.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-49-118-450x649.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-45-39-135-450x486.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/4-450x391.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-03-51-545-450x700.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-20-23-094-450x578.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-52-32-971-450x587.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_12-03-47-658-450x452.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_12-10-50-491-450x521.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_09-57-21-958-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_09-57-22-553-450x385.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-47-904-450x316.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-48-210-450x335.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-48-505-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-48-807-450x303.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-49-397-450x315.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-49-874-450x327.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-04-50-531-450x358.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-17-12-659-450x302.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-55-38-770-450x299.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_10-58-27-899-450x352.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-03-47-926-1-450x440.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-03-55-096-450x449.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-03-56-055-450x351.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-04-23-876-450x391.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-11-25-327-450x339.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-18-38-029-1-450x384.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-20-53-362-450x464.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-23-09-022-450x333.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_12-08-46-850-3-450x521.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-27-44-618-450x371.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-28-58-009-450x393.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-34-36-047-1-450x429.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-38-49-480-450x394.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_12-02-36-386-1-450x481.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-42-59-653-450x340.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-52-32-372-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-52-38-026-450x372.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-52-43-588-450x498.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-39-17-910-1-450x295.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-57-28-515-450x360.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_11-58-11-012-450x361.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-1-450x409.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/2-1-450x496.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/3-450x534.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-08-29-254-450x311.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-08-44-205-450x319.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-30-46-152-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-08-38-450-450x361.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-10-12-505-450x362.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-44-17-684-1-450x338.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-08-42-764-450x426.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-18-59-619-450x499.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-22-57-539-450x454.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-22-58-596-450x454.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-30-46-778-450x410.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-33-37-745-450x495.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-14-17-958-450x556.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-26-08-781-450x599.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-27-00-345-450x563.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-33-37-745-1-450x495.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-38-04-315-450x534.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-41-30-912-450x464.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-45-35-194-450x504.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-49-50-310-450x577.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-52-14-515-450x609.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-55-39-274-450x480.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_16-58-37-940-450x525.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-01_17-00-10-686-450x607.jpg)