Активне дозвілля: Палац урочистих подій запросив містян на низку цікавих заходів

Активне дозвілля: Палац урочистих подій запросив містян на низку цікавих заходів

Напередодні та у перші дні літа Миколаївський міський палац культури та урочистих подій підготував для містян цікаву й різноманітну програму.

30 травня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на концерт «Чарівна країна дитинства» завітали 60 хлопчиків та дівчаток з багатодітних сімей, ВПО, а також родин військовополонених. У заході з традиційного циклу «Палац збирає друзів» багато щирих емоцій гості отримали від:

  • зразкового ансамблю сучасного танцю «Водограй» ММПК «Корабельний» (керівниця Світлана Чебан);
  • студії естетичної гімнастики «Flowers» ММПК «Корабельний» (керівниця Дар’я Гайдар);
  • солістів Миколаївського муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді під керівництвом Тетяни Ярової;
  • «Народного художнього колективу» студії сольного співу «Престиж» (керівниця Тетяна Табакар).

Тепле відчуття єднання та солодкі подарунки наповнили атмосферу зустрічі незабутніми враженнями, які залишились надовго у всіх присутніх.

31 травня учасники Клубу композиторів «Ad Libitum» подарували містянам концертну програму «…Напередодні літа…». Твори композиторів Еліни Образцової, Владислава Коршунова, Тетяни Орлової, Дмитра Смірнова, Ярослава Місіка, Єлизавети Альбрехт стали справжньою арт-терапією для слухачів. https://www.youtube.com/watch?v=F-hJALS5Czk

А 1 червня у Палаці пролунали дивні мелодії концертної програми «Музики чарівний світ» за участю вихованців ансамблю бандуристів «Мальви» та дуету «Чарівна мелодія» (керівниця Анна Кожурова). Гості заходу занурились у дивовижний світ гармонії інструментальних творів, що зачаровували своїм звучанням наживо.

1 червня в Лютеранській церкві Христа Спасителя також відбувся концерт старовинної та сучасної вокальної музики за участю солістів студії під керівництвом Вікторії Осадчої (концертмейстерка Олена Кузьміна). Улюблений багатьма городянами захід вкотре зібрав поціновувачів класичного вокального мистецтва.

Літо лише набуває обертів. Тож, друзі, нехай ваше дозвілля буде цікавим і змістовним!