«Свічки як символ миру і тепла»: у Малокорениському будинку культури відбувся перший майстер-клас у межах проєкту «СпівДія. Діти. Миколаїв»

«Свічки як символ миру і тепла»: у Малокорениському будинку культури відбувся перший майстер-клас у межах проєкту «СпівДія. Діти. Миколаїв»

13 березня у Малокорениському будинку культури стартували зустрічі у дитячому просторі «СпівДія. Діти. Миколаїв». Проєкт реалізується благодійним фондом «СпівДія», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства молоді та спорту України.

Під час першого заняття досвідчені спікери запросили дітлахів на майстер-клас «Свічки як символ миру і тепла». Діти з цікавістю і натхненням занурились у процес виготовлення цікавих поробок з вощини.

«СпівДія заради дітей» – це мережа проєктів і програм, спрямованих на забезпечення психоемоційної підтримки та доступу до освіти дітей по всій Україні. Волонтери організації працюють для того, щоб кожна дитина змогла отримати підтримку та впоратися зі стресом внаслідок війни.

У межах проєкту зустрічі в Малокорениському будинку культури відбуватимуться щосереди. До спілкування запрошуються усі бажаючі віком від 5 до 17 років.

Заняття вікової категорії від 5 до 9 років розпочинатимуться о 16:00;

підлітків від 10 років – о 17:00.

Матеріали для майстер-класів видаються організаторами. Із собою миколаївській дітлашні варто прихопити гарний настрій і цікаві ідеї для творчості.

Місце зустрічі: вул. Клубна, 10.

Разом ми зможемо все!