Нарада директорів: повертаємося до звичного режиму роботи

Нарада директорів: повертаємося до звичного режиму роботи

21 лютого у приміщенні Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій відбулася нарада за участю директорів закладів культури міста Миколаєва. Головним меседжем зустрічі стало питання адаптації роботи закладів галузі в умовах війни.

Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій Любаров у привітальному слові зазначив: «Попри війну в країні, Миколаїв поступово повертається до звичного життя, і заклади культури – у тому числі. Хоча заборона на масові заходи ще існує, але треба жити і працювати далі. Як саме – кожен керівник має вирішувати на своєму місці, залежно від ситуації. Наше завдання – підтримувати миколаївців, наближаючи Перемогу!».

Під час зустрічі керівники розповіли про проблемні питання, з якими стикаються в процесі відновлення звичної роботи очолюваних закладів.

Також були обговорені наступні нагальні питання:

  • відбудова будівель, зруйнованих або ушкоджених під час обстрілів;
  • оптимізація мережі, викликана умовами сьогодення;
  • робота у напрямку гуманітарної допомоги;
  • упорядкування документації щодо закриття капітальних ремонтів приміщень;
  • участь у програмі з відбудови міста та грантових проєктах тощо.

Директорка Міського методичного центру клубної роботи Ірина Лапко у своєму виступі закцентувала увагу присутніх на результатах роботи закладів у січні в рамках Міської комплексної програми «Культура та охорона культурної спадщини» на 2021-2025 роки та нововведеннях щодо складання звітності по ній.

Умови сьогодення вимагають від працівників культурного фронту максимальної віддачі! І фахівці галузі культури міста протягом року довели, що сила нашого спротиву – неперевершена! Своїм досвідом, талантом та неймовірним прагненням жити у вільній країні наближатимемо той бажаний час Перемоги! Все буде – Україна!