«Нація мужніх»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького презентували нову збірку патріотичної поезії Галини Запорожченко

«Нація мужніх»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького презентували нову збірку патріотичної поезії Галини Запорожченко

22 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького на презентацію нової книги Галини Запорожченко «Нація мужніх» зібралися справжні поціновувачі патріотичної поезії. Ця подія продовжила низку бібліотечних заходів, присвячених 50-річному ювілею Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України.

Збірка патріотичних поезій «Нація мужніх» була надрукована миколаївським видавництвом «Іліон» у 2023 році у. До неї увійшли різножанрові твори, чільним лейтмотивом яких є осмислення героїчної минувшини України у визвольній боротьбі за самоідентичність. Також добірку прикрашають поезії про найактуальніше і найболючіше – твори, написані авторкою під час російсько-української війни.

«Тут чотири розділи, в яких ідеться й про славне минуле України, й про трагічне наше сьогодення. Але разом з тим воно й героїчне. І тому ми завжди повинні думати про те, аби свої твори прошивати нитками патріотизму. Нитками світлої віри у майбутнє. Тоді ці твори будуть допомагати й нам, і читачам. Поможуть нам боротися і здобувати Перемогу!», – впевнена Галина Запорожченко.

Під час презентації авторка поділилася з присутніми роздумами про поезію і призначення поета, розповідала про особливе місце історичної теми в її творчості та, звичайно, читала вірші.

Зустріч прикрасили численні привітання від друзів, колег, поціновувачів поетичного слова Галини Запорожченко. Вітальні слова з далекої Німеччини надіслала очільниця Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Віра Марущак. Разом із заслуженою вчителькою України Валентиною Купцовою учні Миколаївського ліцею №2 підготували авторці подарунок – щирий і натхненний виступ. А ще було багато теплих, щирих відгуків від видавчині Анни Румянцевої, художниці-ілюстраторки Світлани Туз, поета Леоніда Ржепецького, журналістки Тетяни Даниленко тощо.

Презентація книги Галини Запорожченко «Нація мужніх» стала справжнім святом патріотичної поезії в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького. Ознайомитися зі збіркою можна за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.