«Міцніші за цеглу»: у Виставковій залі ММПКіМ відкрилась виставка світлин, присвячених роботі незламних волонтерів ГО «Б50»

«Міцніші за цеглу»: у Виставковій залі ММПКіМ відкрилась виставка світлин, присвячених роботі незламних волонтерів ГО «Б50»

22 березня у Виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв розгорнулась фотовиставка «Міцніші за цеглу», де представлені світлини із мандрівного медіапроєкту про незламних волонтерів громадської організації «Б50». Ця спільнота одна з перших почала відновлювати звільнені громади від наслідків російської агресії в Україні.

На світлинах зображені волонтери, які допомагають постраждалим мешканцям Київської області. Вони роблять перший крок до відбудови – прибирають зруйновані снарядами будинки, ліквідовують наслідки збройної агресії, консервують пошкоджені оселі.

Б50 є частиною волонтерської спільноти 550, яка вже понад рік здійснює комплексну допомогу громадам, постраждалим внаслідок вторгнення Росії на територію України.

Проєкт «Міцніші за цеглу» стартував у Києві, на популярному скляному пішохідно-велосипедному мості. А згодом «Міцніші» відправилися в турне Україною. Наразі фотовиставка вже була експонована у дванадцяти українських містах.

Експозиція покликана популяризувати волонтерство та форми його реалізації в нашій державі, демонструючи щоденну роботу та небайдужість людей у різних регіонах країни.

У Миколаєві виставка триватиме до 1 квітня 2024 року у Виставковій залі ММПКіМ за адресою: вул. Нікольська, 54 (вхід з вул. Соборної).

Бажаємо приємного перегляду!