«Ми, наші улюбленці та війна»: у Києві презентували фільм про реалії війни для Миколаївського зоопарку

«Ми, наші улюбленці та війна»: у Києві презентували фільм про реалії війни для Миколаївського зоопарку

28 березня на фестивалі документального кіно Doc Kyiv Fest був презентований фільм Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна».

У стрічці український режисер демонструє жорстку реальність сьогодення, де війна є випробуванням як для людей, так і для тварин. В одному з фрагментів картини, зокрема, розповідаються історії Миколаївського зоопарку, територія якого не раз потрапляла під ворожі обстріли.

Робота над проєктом тривала більше року й охопила тему зоопарків України, постраждалих під час війни. До уваги глядачів представлені жахливі наслідки воєнних дій для тварин у зоопарках Харківської та Київської областей, що були практично повністю зруйновані.

Ідея проєкту ˗ донести всьому світу трагедію, що відбувається в Україні: загибель людей, тварин ˗ всього живого, а також показати тонку межу відповідальності за тих, хто поруч.

Сьогодні фільм вже придбав PBS ˗ найбільший мовник США. Міжнародна версія стрічки «Ми, наші улюбленці та війна» буде показана в США у межах відомого документального проєкту Nature від PBS.

Миколаївці зможуть переглянути картину вже 4 квітня.