«Молюсь за Тебе, Україно»: миколаївців запросили на музично-поетичну програму з нагоди Дня Гідності та Свободи

«Молюсь за Тебе, Україно»: миколаївців запросили на музично-поетичну програму з нагоди Дня Гідності та Свободи

15 листопада в бібліотеці-філії №5 для дорослих ЦМБ ім.Марка Кропивницького відбувся яскравий захід «Молюсь за Тебе, Україно», присвячений Дню Гідності та Свободи.

У музично-поетичній програмі, підготовленій фахівцями бібліотеки, прозвучали авторські пісні заслуженого артиста України Олександра Сичова. У виконанні митця, а також солістів Клубу шанувальників творчості Назарія Яремчука Ірини Сєрої та Олександра Яцина лунали композиції «Захисникам України», «Червоні тюльпани», «Молитва за Україну» тощо.

Ведуча заходу Раїса Полторацька та завідувачка закладу Наталія Григорцева декламували авторські поезії Олександра Сичова «За рікою Перемог і надій», «Життя і музика», «Вірш Неповернення» (присвята біженцям).

Патріотична та змістовна програма пройшла в теплій атмосфері дружнього спілкування. Присутні на заході гості, які евакуювалися з Херсонщини, поділилися своїми враженнями від яскравого виступу артистів, тематичних сучасних поезій і бібліотечної арттерапії, яка дуже важлива в цей важкий час для народу України.

Дякуємо Олександру Сичову за чудову творчість, а фахівцям бібліотеки – за розвиток, збереження та популяризацію поетичного та музичного доробку авторів рідного краю.

Разом – до Перемоги!