День народження «МАРКО»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відзначили першу річницю центру сучасного читання

День народження «МАРКО»: у бібліотеці імені Марка Кропивницького відзначили першу річницю центру сучасного читання

26 травня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відзначили першу річницю роботи Центру сучасного читання «Марко».

Це чудова нагода зробити підсумки досягнень, поділитися планами на майбутнє і, звісно, відчути радість від спільного святкування!

Рік непомітно пролетів у веселих тематичних активностях і подіях. Тут користувачі знайомились, спілкувались, читали, грали, креативили, активно й творчо проводили дозвілля.

За час роботи центру тут відбулись десятки літературних заходів, голосних читань, родинних зустрічей, квестів, веселих ігор та творчих майстерок. На полицях з’явилось багато нових, цікавих, сучасних, багатоформатних, різномовних книг на будь-який вік та смак.

Яскрава програма була підготовлена колективом закладу і у день народження. Гості активно долучилися до літературних ігор, детективного квесту, спортивних естафет на свіжому повітрі, веселих руханок тощо. Наприкінці розваг всі дружно смакували різноманітними солодощами та напоями.

Нагадаємо, у 2021-му році Центральна міська бібліотека імені М.Л. Кропивницького стала переможцем у конкурсі проєктів Громадського бюджету міста. Завдяки цьому сховище книг абонемента було трансформовано у відкритий простір з новими послугами, меблями, креативним зонуванням та технічним обладнанням – Центр сучасного читання «Марко», який за рік став улюбленим місцем корисного відпочинку для багатьох миколаївців різного віку.

Щиро вітаємо «Марко» з річницею плідної роботи! Нехай у стінах центру завжди панує незабутня атмосфера любові до книги, а коло друзів лише збільшується! Зі святом!