У суботу, 23 вересня, у творчому серці нашого міста – Каштановому сквері – знову лунала музика. На концертну програму миколаївців запросили учасники Військового оркестру 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», начальник оркестру – молодший лейтенант Олександр Корольов. Неймовірне поєднання музичного шоу, військової дисципліни, майстерності музикантів залишило у гостей неабиякі враження. А ще – неймовірну гордість за країну, адже назва колективу нагадує українцям про героїчні події славної минувшини рідної землі.
І наразі, коли хлопці захищають Україну на передовій, оркестранти підіймають патріотичний дух наших воїнів і на найгарячіших ділянках фронту , і у тилу.
Протягом години виконавці додавали настрою миколаївцям та гостям міста яскравими, запальними композиціями. Гості концерту супроводжували виступи колективу бурхливими оплесками.
Відомі пісні в оригінальному виконанні музикантів не залишали байдужими нікого. Це був чудовий вечір, наповнений яскравими емоціями та незабутніми враженнями.
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-25_10-06-17-151-450x253.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-25_10-07-04-163-450x253.jpg)