25 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розпочала роботу виставка «(Не)помітні історії», організована Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
Світлини передають фрагменти з життя дев’яти українців, які вимушені були покинути рідну домівку й у вирі війни шукати прихисток на більш захищеній території країни. Серед них – жителі Бердянська, Херсону, Маріуполя тощо.
На фото зображені найцінніші речі учасників проєкту: ключі від квартири, книга з домашньої бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою пройшов полон.
Завдяки Центрам підтримки врятованих кожен з цих українців отримав соціально-психологічну допомогу та знайшов у собі сили розповісти про важкі для себе моменти. Ці люди поділилися маленькою віхою з життя, що подекуди визначила їх долю. Проте в їх серцях живе надія на щасливе майбутнє.
Виставка триватиме до 15 квітня за адресою: вул. Потьомкінська, 143-А.
Ласкаво просимо!
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431984701_2491423607695537_8631100933412453072_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433898905_2491424024362162_5456622876412425665_n-450x265.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433897946_2491423847695513_5867968343045283479_n-450x300.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433869687_2491424591028772_6773494371732395927_n-1-450x337.jpg)
![](https://cultura.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433946561_2491424341028797_7917501321998308413_n-450x300.jpg)